Section Stewards

Announcers: Mrs Elaine Leader; Mrs Pattie Hoschke; Mr Christopher Grove

Art Union: Ms Jodie Hyatt, 6657 2427; Ms Jade Gibson, 6657 3212

Bar Stewards: Adrian Fabris

Beef Cattle: Mr Scott Beaumont, 0428 572 389

Bush Dog Trial: c/o Mrs Sally Duckett, 6657 5241 (Steward required)

Chief Grounds Steward: Mr Gordon Cork, 6657 1433

Cookery: Mrs Marie Steele, 6657 1570

Dairy Cattle & Junior Dairy Paraders: Julie Moore, 6657 3264

Farm & Dairy, Vegetables, Fruit: Mrs Elaine Adams, 6657 4144

Fat Bullock: Mr Mervyn McGuire

Flowers: Ms Linda Roberts, 0458 575 157

Fine Art: Ms Christine Moore, 0431 510 275

Fun Run: Ms Nikki Gibson, 0438 239 400

Gates:  Mrs Dorathy Foster, 6657 3366

Handicrafts: Ms Amanda Steinhart, 0409 815 018

Homebrew: Mr David Troost, 6657 5262

Horses: Mrs Lyn Williams, 6657 6181

Horse Measurer: Mr Arnold Duckett

Jams, Jellies, and Preserves: Ms Vicki Lawrence, 6657 1400

Motorbike Time Trial: Mr Warren Francis, 0427 572 944; Mr Simon Beaumont, 0435 974 075

Needlework & Pure Wool Article or Garment: Mrs Julie Edmonds, 0419 998 131

Pet Show: Mr Allan Grace, 6657 5236

Photographer: Mr Peter Mulheron, 6657 1174

Photography: Ms Cathi Duck, 0427 571 081

Poultry: Mr Rex Larcombe, 0423 661 714

Publicity: Mr Vivian Hoskins, 6657 2860

Ring Master & Senior Steward: Mr Fraser James, 6775 9124; Mr Rob Perkins (Assistant), 6775 9167

Ring Office: Mrs Audrey Woodland

Rodeo: Mr Greg Tyler, 0428 578 126

Safety Officer: Mr Bob Hawkins, 0438 613 115

School Section: Mr Allan Grace, 6657 5236

Showgirl, Rural Achievers & Junior Showperson: c/o Mrs Sally Duckett, 6657 5241 (Steward required)

Showjumping: Ms Natalie McNeill, 0428 134 412

Show Office Steward: Ms Alex Fraser, 6657 2001

Sponsorship: Mrs Alison Clements 0417 672 558

Stables Steward: Mr Martin Hicks, 0429 211 099

Student Section: Ms Jane Reidy, 6657 3353

Treasure Hunt: Mrs Kerrie Fittock, 0439 020 847

Ute Show: Ms Debbie Williams: 0413 291 637

Webmaster: Dr Sheila Guymer

Woodchop: Mr Peter Shipman, 6649 2255